brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/17 сесія 7 скликання 20 Вересня 2018 року/Про Звернення Бобровицької районної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Смілянського І.Ю. щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» у сільських населених

Про Звернення Бобровицької районної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Смілянського І.Ю. щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» у сільських населених

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(сімнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

20 вересня 2018 року м.Бобровиця № 30-17

Про Звернення Бобровицької районної ради до
Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та
в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта»
Смілянського І.Ю. щодо неприпустимості
скорочення відділень поштового зв’язку
ПАТ «Укрпошта» у сільських населених пунктах
Бобровицького району Чернігівської області
Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1 Звернутися до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Смілянського І.Ю. щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» у сільських населених пунктах Бобровицького району Чернігівської області.
2. Голові районної ради направити дане Звернення до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Смілянського І.Ю..
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd