brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/17 сесія 7 скликання 20 Вересня 2018 року/Про внесення змін до контракту з керівником комунального закладу «Бобровицький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Бобровицької районної ради від 26 вересня 2013 року та затвердження штатних посад

Про внесення змін до контракту з керівником комунального закладу «Бобровицький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Бобровицької районної ради від 26 вересня 2013 року та затвердження штатних посад

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( сімнадцята сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


20 вересня 2018 року м.Бобровиця № 29-17
Про внесення змін до контракту з керівником
комунального закладу «Бобровицький районний
центр первинної медико - санітарної допомоги»
Бобровицької районної ради від 26 вересня
2013 року та затвердження штатних посад

Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Бобровицький районний центр первинної медико - санітарної допомоги Бобровицької районної ради», керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. На виконання рішення шістнадцятої сесії Бобровицької районної ради сьомого скликання № 19-16 від 07 червня 2018 року, голові районної ради укласти додаткову угоду з керівником закладу на зміну назви, а саме:
- замінити в тексті контракту від 26 вересня 2013 року назву комунальний заклад «Бобровицький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Бобровицької районної ради на комунальне некомерційне підприємство «Бобровицький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Бобровицької районної ради.
2. Затвердити штатні посади працівників комунального некомерційного підприємства «Бобровицький районний центр первинної медико - санітарної допомоги» Бобровицької районної ради в кількості 212 одиниць згідно з додатком.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції; з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова В. ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd