brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/17 сесія 7 скликання 20 Вересня 2018 року/Про затвердження змін до рішення районної ради від 16 січня 2018 року № 6-14 «Про затвердження комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїз

Про затвердження змін до рішення районної ради від 16 січня 2018 року № 6-14 «Про затвердження комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїз

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(сімнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


20 вересня 2018 року м. Бобровиця № 20-17

Про затвердження змін до рішення
районної ради від 16 січня 2018 року
№ 6-14 «Про затвердження комплексної
районної Програми соціального захисту
окремих категорій громадян щодо порядку
проведення розрахунку компенсаційних
виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку
та інші пільги, передбачені законодавством,
на 2018 рік»

З метою реалізації державної політики в галузі соціального захисту населення, забезпечення гарантій соціального захисту окремих категорій громадян у частині надання пільг, передбачених законодавством, які не фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, урегулювання механізму компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, які підлягають відшкодуванню за рахунок районного бюджету, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Внести зміни до рішення районної ради від 16 січня 2018 року № 6-14 «Про затвердження комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2018 рік», а саме викласти додатки 1, 2, 3 та Паспорт Програми в новій редакції (додаються).
2. Фінансовому відділу районної державної адміністрації розглянути можливість виділення додаткових коштів на фінансування Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd