brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/18 сесія 7 скликання/2 засідання 20 грудня 2018 року/Про Програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік

Про Програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня 2018 року м. Бобровиця № 28-18

Про Програму економічного та
соціального розвитку
району на 2019 рік

З метою забезпечення комплексного соціально-економічного розвитку району, підвищення якості життя населення, районна рада, розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік та керуючись п.16 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік (додається).
2. Районній державній адміністрації довести до органів місцевого самоврядування, управлінь, господарюючих суб’єктів усіх форм власності:
• розрахункові показники розвитку галузей господарського комплексу району;
• обсяги реалізації основних видів сільськогосподарської продукції;
• обсяги державних централізованих вкладень, коштів з обласного та районного бюджету, а також введення в дію об‘єктів соціально-культурної сфери.
3. Визнати головним завданням місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, господарських керівників забезпечення в 2019 році досягнення наступних економічних показників:
• виробництво валової продукції сільського господарства на суму 645,0 млн.грн.;
• за рахунок усіх джерел фінансування освоєння
680,0 млн. грн. капітальних інвестицій;
• зростання кількісних показників розвитку споживчого ринку;
• збільшення середньомісячної заробітної плати на 13,9% до 9900 гривень;
• зростання фонду оплати праці до 641,5 млн. грн.;
• забезпечення своєчасного та в повному обсязі надання населенню всіх видів допомог, субсидій та пільг, передбачених чинним законодавством.
4. Рекомендувати виконкомам міської, сільських рад основні показники Програми економічного і соціального розвитку району взяти за основу при формуванні відповідних програм розвитку територій.
5. Постійній комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району систематично аналізувати хід виконання затвердженої Програми.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

Остання змінаЧетвер, 10 січня 2019 14:57
Our website is protected by DMC Firewall!