brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/18 сесія 7 скликання/2 засідання 20 грудня 2018 року/Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 371,8185 га на території Соколівської сільської ради (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 371,8185 га на території Соколівської сільської ради (за межами населеного пункту)

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


20 грудня 2018 року м. Бобровиця № 40-18
п
Про затвердження технічної документації
з визначення нормативної грошової оцінки
земельної ділянки загальною площею 371,8185 га
на території Соколівської сільської ради
(за межами населеного пункту)

Відповідно до пункту г статті 10 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр. Петрова С.Л. від 10.12.2018 та технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Соколівської сільської ради, яка надана в оренду гр. Петрову С.Л. для ведення фермерського господарства, керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 371,8185 га на території Соколівської сільської ради Бобровицького району Чернігівської області (за межами населеного пункту).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd