brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/18 сесія 7 скликання/2 засідання 20 грудня 2018 року/Про затвердження Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2019-2021 роки

Про затвердження Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2019-2021 роки

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(вісімнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня 2018 року м. Бобровиця № 32-18

Про затвердження Програми створення
та накопичення резерву матеріально-технічних
засобів для попередження та
ліквідації надзвичайних ситуацій
техногенного і природного характеру
та їх наслідків у Бобровицькому районі
на 2019-2021 роки

З метою створення та використання у разі необхідності матеріально-технічних засобів, які повинні спрямовуватись на забезпечення заходів із запобігання та ліквідації їх наслідків на території Бобровицького району, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року № 308 «Про Порядок створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2019-2021 роки (далі Програма – додається).
2. Фінансовому відділу райдержадміністрації під час формування районного бюджету на 2019-2021 роки передбачити кошти на реалізацію заходів Програми в межах фінансових можливостей бюджету.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!