brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/19 сесія 7 скликання 28 березня 2019 року/Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради бюджетної установи (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Бобровицької районної ради Чернігівської області»)

Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради бюджетної установи (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Бобровицької районної ради Чернігівської області»)

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( дев’ятнадцята сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


28 березня 2019 року м. Бобровиця № 12-19


Про надання згоди та безоплатну передачу
в комунальну власність Бобровицької міської
ради бюджетної установи (Комунальна
установа «Інклюзивно-ресурсний
центр Бобровицької районної ради
Чернігівської області»)

Розглянувши клопотання Бобровицької міської ради «Про клопотання щодо надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради бюджетної установи (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Бобровицької районної ради Чернігівської області»)», керуючись Положенням про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (із змінами, внесеними рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 28.03.2013 року), керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення належної освітньої та організаційно-технічної роботи освітнього закладу, районна рада вирішила :
1. Надати дозвіл на безоплатну передачу та передати в комунальну власність Бобровицької міської ради бюджетну установу (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Бобровицької районної ради Чернігівської області») за адресою м. Бобровиця, вул. Франка,1 та її майна з спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району із 01 травня 2019 року (додаток 1).
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити передачу установи згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісіі районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції; з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова В. ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!