brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/19 сесія 7 скликання 28 березня 2019 року/Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом,здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік у новій редакції

Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом,здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік у новій редакції

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

28 березня 2019 року м. Бобровиця № 6-19

Про затвердження Програми відзначення
державних та професійних свят, ювілейних
дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким
районом,здійснення представницьких та інших
заходів на 2019 рік у новій редакції

З метою забезпечення належної організації відзначення державних та професійних свят у районі, керуючись пунктом 16 частини 1 cтатті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік» (далі – Програма) у новій редакції (додається).
2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми та при уточненні районного бюджету на 2019 рік передбачити видатки для їх реалізації згідно з додатками.
3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 11.12.2018 №8-18 «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!