brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/19 сесія 7 скликання 28 березня 2019 року/Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради трактора МТЗ-80 №13866 ЯО та причіпа до трактора.

Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради трактора МТЗ-80 №13866 ЯО та причіпа до трактора.

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( дев’ятнадцята сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


28 березня 2019 року м. Бобровиця № 13-19

Про надання згоди та безоплатну передачу
в комунальну власність Бобровицької
міської ради трактора МТЗ-80 №13866 ЯО
та причіпа до трактора.

Розглянувши лист Бобровицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради майна права спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району», клопотання Бобровицької міської ради «Про клопотання щодо передачі в комунальну власність Бобровицької міської ради майна права спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (трактора МТЗ-80 та причіпа до трактора), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, відповідно до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (із змінами, внесеними рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 28.03.2013року), керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила :
1. Надати дозвіл та безоплатно передати в комунальну власність Бобровицької міської ради майна права спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району трактор МТЗ-80 державний номер 13866 ЯО та причіп до трактора (майно закріплене на праві оперативного управління за територіальним центром соціального обслуговування).
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити передачу зазначеного майна згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова В. ЛЯХОВЕНКО

Our website is protected by DMC Firewall!