brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/20 сесія 7 скликання 27 червня 2019 року/Про виконання Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2018 рік

Про виконання Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2018 рік

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

27 червня 2019 року м. Бобровиця № 9-20

Про виконання Програми розвитку
бібліотек Бобровицької централізованої
бібліотечної системи як інформаційних
і культурних центрів на 2018 рік

Розглянувши інформацію щодо виконання Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Інформацію про виконання Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2018 рік взяти до відома (додається).
2. У зв’язку із закінченням терміну дії Програми розвитку бібліотек Бобровицької централізованої бібліотечної системи як інформаційних і культурних центрів на 2018 рік зняти з контролю.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

Остання змінаЧетвер, 11 липня 2019 14:41
Our website is protected by DMC Firewall!