brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Розпорядження голови/2020/Про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на ІІ півріччя 2020 року

Про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на ІІ півріччя 2020 року

  • Опубліковано в 2020

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17 липня 2020 року м. Бобровиця № 16

Про план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на ІІ півріччя 2020 року

На виконання рішення 26 сесії районної ради сьомого скликання від 16 липня 2020 року, відповідно до ст.7, 32 Закону України ,,Про основні засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись статтею 55 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні “ зобов’язую:

1. Затвердити план діяльності Бобровицької районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на ІІ півріччя 2020 року згідно додатку.
2. Організаційному відділу районної ради довести дане розпорядження протягом 10 днів з моменту його підписання до відома громадськості шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Бобровицької районної ради.
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Ткаченка А.Л.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

Додаток до розпорядження
голови районної ради
від 17 липня 2020 року №15

План діяльності Бобровицької районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на ІІ півріччя 2020 року

№ з/п Вид проєкту регуляторного акта Назва проєкту регуляторного акта Ціль
прийняття Строк підготовки Найменування органів, відповідальних за розроблення регуляторного акта
1 Рішення районної ради ,, Про затвердження Положення про надання платних послуг та затвердження тимчасових тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, що надаються комунальним некомерційним підприємством ,, Бобровицька центральна районна лікарня “ Бобровицької районної ради Чернігівської області ” Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 ( зі змінами ), з метою відшкодування обгрунтованих витрат на надання медичних послуг ІІ півріччя 2020 року Бобровицька районна державна адміністрація, КНП ,,Бобровицька центральна районна лікарня” Бобровицької районної ради Чернігівської області

Остання змінаЧетвер, 30 липня 2020 16:42
Our website is protected by DMC Firewall!