brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Розпорядження голови/2019/Про скликання двадцять першої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

Про скликання двадцять першої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

  • Опубліковано в 2019

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

30 липня 2019 року м. Бобровиця № 21

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання двадцять першої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 7 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “ зобов’язую:

1. Скликати двадцять першу (позачергову) сесію районної ради сьомого скликання 15 серпня 2019 року об 11-й годині в великому залі засідань адмінбудинку за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46.

2. На розгляд сесії винести слідуючі питання:
2.1. Про звільнення Тодоріка Федора Олексійовича з посади головного лікаря КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня».
2.2. Про призначення виконуючого обов’язки головного лікаря КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня».
2. 3. Про затвердження Програми забезпечення допомоги хворим на фунілкетонурію жителям Бобровицького району на 2019-2020 роки.
2.4. Про затвердження Програми забезпечення необхідними медикаментами хворих на нецукровий діабет жителів Бобровицького району на 2019-2020 роки.
2.5. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бобровицької районної ради на 2019-2020 роки.
2.6. Про затвердження Програми забезпечення допомоги хворим на вроджену недостатність лактози жителям Бобровицького району на 2019-2020 роки.
2.7. Про діяльність Ніжинської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року».
2.8. Інші.

На сесію запросити голову районної державної адміністрації, заступників голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, депутата Верховної Ради України І скликання Яковишина Л.Г., депутатів обласної ради, голів об’єднаних територіальних громад, сільських голів сіл Вороньки та Соколівка, керівників установ та організацій, представників суду, прокуратури, відділення поліції та засобів масової інформації.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!