brr name

gerb ukr

Головна/Районна рада/Вакансії/ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії Бобровицької районної ради по відбору претендента на зайняття вакантної посади головного спеціаліста аналітично-контрольного відділу

ПРОТОКОЛ №1 засідання конкурсної комісії Бобровицької районної ради по відбору претендента на зайняття вакантної посади головного спеціаліста аналітично-контрольного відділу

ПРОТОКОЛ №1
засідання конкурсної комісії Бобровицької районної ради
по відбору претендента на зайняття вакантної посади головного спеціаліста аналітично-контрольного відділу

м. Бобровиця від 20 липня 2017 року

Присутні члени комісії:

Голова комісії – Ткаченко А.Л.

Секретар – Крокос В.О.

Члени – Даруга О.О., Даруга В.С., Кравченко В.І., Приходько Г.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд заяви претендента на зайняття вакантної посади головного спеціаліста аналітично-контрольного відділу районної ради.
2. Про проведення іспиту на зайняття вакантної посади.

І. СЛУХАЛИ: Голову конкурсної комісії Ткаченка А.Л., який проінформував, що відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169, розпорядження голови районної ради від 16.06.2017 року №16ос було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста аналітично-контрольного відділу Бобровицької районної ради.
Інформацію про проведення конкурсу та перелік вимог до кандидата на заміщення вакантної посади було опубліковано на офіційному веб-сайті Бобровицької районної ради: bobr-rrada.gov.ua
Голова комісії Ткаченко А.Л. повідомив, що для участі в конкурсі заяву з необхідними документами подав один кандидат – Власенко Любов Володимирівна.
Конкурсна комісія, розглянула документи на відповідність вимогам щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, встановленим кваліфікаційним вимогам та вимогам конкурсу на посаду головного спеціаліста.

ВИРІШИЛИ: Допустити до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Власенко Л.В.

ІІ. СЛУХАЛИ: Секретар конкурсної комісії Крокос В.О. проінформувала кандидата на заміщення вакантної посади про тривалість та порядок проведення іспиту.

Впродовж 60 хвилин кандидат письмово складає іспит за білетом № 6.

Після закінчення часу, відведеного для складання іспиту, члени конкурсної комісії перевіряють та оцінюють відповіді.

СЛУХАЛИ: Голова конкурсної комісії Ткаченко А.Л. повідомив, що за результатом письмового іспиту кандидат Власенко Л.В. набрала 23 бали. Кандидат надав повні, обґрунтовані відповіді на питання, що свідчить про знання законодавства та практику його застосування.

ВИРІШИЛИ: Конкурсна комісія Бобровицької районної ради на підставі результатів письмового іспиту вважає переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади Л.В. Власенко. Рекомендувати голові районної ради призначити Власенко Любов Володимирівну на посаду головного спеціаліста аналітично-контрольного відділу як таку, що пройшла конкурсне випробування.

Голосували відкритим голосуванням:
«за» - шість чоловік
«проти» - немає
«утримались» - немає

Голова комісії _______________ А.Л.Ткаченко
Секретар комісії _______________ В.О.Крокос
Члени комісії: _______________ О.О.Даруга
_______________ В.С.Даруга
_______________ В.І.Кравченко
_______________ Г.М.Приходько

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd